Фарба для даху повинна бути не тільки гарного кольору, а й володіти достатньо хорошими властивостями, захищати метал від корозії, перепадів температури і несприятливих атмосферних явищ. Наприклад, грунт повинен відповідати типу покриття даху, поверхня якого може бути із сталевого листа або з кольорового і оцинкованого металу.

Найбільш поширені типи покрівлі - це покриті чорним металом або оцинкованими листами. Фарба для даху буває декількох видів:

  • алкідна фарба;

  • акрілова фарба;

Проводити огляд покрівлі рекомендується в гарний сонячний день. Тоді помітні навіть невеликі подряпини, тріщини у фарбі.

Перш ніж пофарбувати дах необхідно ретельно підготувати поверхню покрівлі. Потрібно очистити її від бруду високим тиском води та миючим засобом Панссаріпесу, від іржі - автоперетворювачем іржі, визначити місця відшарування старого дахової фарби і видалити її металевими щітками. Потім поверхню потрібно промити водою і дати час щоб дах висох. Місця іржі слід обробити спеціальною грунтовкою.

 

Фарбування оцинкованої покрівлі

Перед багатьма постає питання, якою фарбою пофарбувати дах? У більшості жителі нашої країни для покрівлі використовують оцинковані металеві листи. З часом цинкове напилення руйнується і бляха починає іржавіти. Тому такий дах необхідно пофарбувати, та продовжити його термін експлуатації ще на багато років.

Для пофарбування оцинкованих дахів застосовуються спеціальні фарби та грунтівки, які містять у собі антикорозійні компоненти.

Ми порадимо вам декілька схем розрахованих, на різні фінансові можливості.

1. Схема з трьох разовим покриттям.

  • В неї входить один шар грунту ТЕМАПРАЙМ ЕЕ, та два фінішних шари фарби ТЕМАЛАК ФД 50

  • Товщина плівки буде приблизно 150 мікрон та термін експлуатації буде коливатись від 15 до 20 років.

  • Вартасть одного кв.м такого трьох шарового покриття буде орієнтовно коштувати 150 грн.

2. Схема двох шарова.

  • В неї входить один шар грунту ТЕМАПРАЙМ ЕЕ, та один шар фарби ТЕМАЛАК ФД 50.

  • Товщина плівки буде приблизно 100 мікрон та термін експлуатації буде коливатись від 8 до 12 років.

  • Вартасть одного кв.м такого двох шарового покриття буде орієнтовно коштувати 100 грн.