Елемент 1
Елемент

Елемент 1, економ.
Матова вододисперсійна фарба на акрилатній основі. Застосовуеться для первинного та ремонтного фарбування штукатурених, бетонних, зашпакльованих, цегляних та гіпсокартонних поверхонь в сухих приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням. Витрати 3,5-4 м²/л в два шари. Щільність 1,64кг/л. Бездоганно біла, екологічно безпечна, дозволяе поверхні "дихати"

Елемент 2
Елемент 2

Елемент 2.
Матова латексна фарба з високими покривними властивостями, ізносостійка для внутрішніх робіт для фарбування всіх міцних, чистих і сухих внутрішніх настінних поверхонь і стель. Фарба Елемент 2 має високу ступінь білизни та може застосовуватися, як у первинному виді, так і тонованою водними й універсальними пігментними пастами. Стійка до миття витримує більше 2000 циклів мокрого стирання, стійка до дії миючих та дезинфікуючих засобів.Витрати 4,5-5 м²/л в два шари. Щільність 1,6кг/л. Екологічно безпечна, дозволяе поверхні "дихати".

Елемент 3
Елемент

Елемент 3.
Інтер’єрна фарба, матова, особливо зносостійка,
водно-дисперсійна латексна фарба. Стійка до миття витримує більше 3000 циклів мокрого стирання, стійка до дії миючих та дезинфікуючих засобів.Підвищена покривна здатність. Витрати 4,5-5 м²/л в два шари. Щільність 1,64кг/л. Екологічно безпечна, дозволяе поверхні "дихати". Рекомендована для шпалер під фарбування.

Елемент 7.
Інтер’єрна фарба, шовковисто-матова, особливо зносостійка, водно-дисперсійна латексна фарба. До складу входить спеціальний компонент проти плісняви та грибків.Стійка до миття витримує більше 5000 циклів мокрого стирання, стійка до дії гарячої води,миючих та дезинфікуючих засобів. Витрати 4,5-5 м²/л в два шари. Щільність 1,44кг/л.Екологічно безпечна, дозволяе поверхні "дихати". Рекомендована для шпалер під фарбування.Підкреслюе декоративну фактуру поверхонь.

рельєф
Елемент

Структурна фарба «Рель'єф».
Біла матова cтруктурна вододисперсійна акрилатна атмосферостійка фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт. Дозволяє створювати декоративно структурні покриття, маскує незначні дефекти поверхні. Для фарбуваня цементно-вапняних та штукатурно вапняних, бетонних і інших мінеральних поверхонь, а також для ремонтного фарбування міцних покриттів.Витрати 2,5-3 м²/л в один шар. Щільність 1,6кг/л. Середній термін експлуатації не менше 10 років. Наноситься одиним шаром фарби.

Елемент 8.

Матова вододисперсійна акрилатна фарба з підвищеною атмосферостійкістю для зовнішніх робіт. Для фарбуваня цементно-вапняних та штукатурно вапняних, бетонних і інших мінеральних поверхонь, а також для ремонтного фарбування міцних покриттів.Витрати 3,5-4 м²/л в два шари. Щільність 1,56кг/л. Середній термін експлуатації 7 років.Екологічно безпечна, дозволяє поверхні "дихати".

Елемент 9 Екстра.

 Фасадна фарба, відрізняється підвищеною покривною та дифузійною здатністю, має високу стійкість до стирання і агресивних середовищ. Добре підходить для фарбуваня цементно-вапняних та штукатурно вапняних, бетонних і інших мінеральних поверхонь, а також для ремонтного фарбування міцних покриттів.Витрати 3,5-4 м²/л в два шари. Щільність 1,56кг/л. Середній термін експлуатації 10 років.Екологічно безпечна, дозволяє поверхні "дихати".

Елемент ФАРБА-ҐРУНТ.

Біла фарба-грунт з додаванням кварцевого піску для декоративних штукатурок Елемент R20, K15 та ELEMENT «Рельєф» для внутрішніх і зовнішніх робіт. Використовується на поверхні перед нанесенням декоративних штукатурок Елемент R20, K15 та ELEMENT «Рельєф» для покращення адгезії, водовідштовхувальних властивостей та міцності покриттів. Регулює вбираючу здатність поверхні. При використанні на зовнішніх поверхнях Фарба-Грунт збільшує вологовідштовхувальні властивості основи.

Елемент 1:4.

Концентрат ґрунтівки глибокого проникнення, прозорий, вологоізолятор призначений для покращення водовідштовхувальних властивостей та міцності, а також для вирівнювання вбирної здатності мінеральних основ.

Елемент фінішна шпатлівка.

Біла дисперсійна шпаклівка для внутрішніх робіт виготовлена на гіпсовій в’язкій основі з мінеральним наповнювачем і комплексом полімерних добавок. Призначається для високоякісної фінішної обробки.

Фасадна штукатурка Елемент R20.

Фасадна штукатурка на основі синтетичної смоли, білого кольору, підсилені силоксаном. Середній термін експлуатації 15 років.Гідрофобізує поверхню, не перешкоджає паровій дифузії. Штукатурка «Дубова кора» має борознисту структуру з глибиною борозни 2 мм. Використовуються як в білому, так і в колерованому варіантах.

Фасадна штукатурка Елемент К15.

Фасадна штукатурка на основі синтетичної смоли, білого кольору, підсилені силоксаном. Середній термін експлуатації 15 років.Гідрофобізує поверхню, не перешкоджає паровій дифузії. Штукатурка «Зерниста» - відповідно зернисту структуру з діаметром зерна 1,5 мм. Використовуються як в білому, так і в колерованому варіантах.