Німецька група компаній Сараrоl вже понад 100 років відома завдяки новітнім технологіям і якості своєї продукції і є лідером на ринку будівельних фарб Німеччини. Асортимент фарб, лаків, емалей, лазурит, сухих будівельних сумішей, шпаклівок, штукатурок, декоративних матеріалів, а також продуктів для захисту та ремонту промислових будівель та споруд, комплексної системи утеплення фасадів, є одним з найширших у світі. Представництво фірми в Україні існує з 1996 року. Бренд Сараrоl був відомий колу професійних будівельників ще до відкриття представництва і зарекомендував себе як символ якісних фарб.

У 2003 році відкрито дочірнє підприємство Сараrоl України, а також склад, що дозволило поліпшити сервіс і скоротити терміни поставок.

Першокласна якість нашої продукції поєднується з винятковою простотою і легкістю нанесення. Крім того, клієнти можуть скористатися перевагою кваліфікованої підтримки консультантів з продажу та фахівців з технології застосування матеріалів, які завжди готові допомогти компетентним радою. Вони знаходяться у всіх регіонах України, в тому числі в Києві, Одесі, Донецьку, Харкові, Львові, Дніпропетровську. Про що б не йшлося - консультація на місці, пробні викраски, демонстрація продукції або інструктаж в галузі використання нових технологій, поруч постійно знаходиться кваліфікований співробітник Сараrоl. Більш того, клієнти, які потребують точно вивірених колірних проектах для оформлення фасадів будівель або представницького внутрішнього дизайну приміщень, отримують для себе необхідну професійну допомогу. Співпрацюючи зі студією колірного дизайну компанії Сараrоl в Німеччині, наші консультанти допоможуть розробити потрібну концепцію кольорового оформлення та дизайну, виходячи з необхідних характеристик, побажань і намірів.

Протягом останніх 13-ти років продукція Сараrоl в Україну успішно застосовувалася на багатьох об'єктах. Компанія поставляла матеріали для оформлення фасадів: Верховної ради України, Кабінету Міністрів, Управління Міністерства внутрішніх справ Львівської області, Донецького державного драматичного театру. Матеріали фірми Сараrоl використовувалися при реставрації пам'ятників архітектури, таких як Андріївська церква в Києві, а також при будівництві Арабського Культурного Центру в Одесі, Успенського собору Києво-Печерської лаври та багатьох інших об'єктів. Крім загальновідомих об'єктів, продукція фірми Сараrоl активно застосовується при будівництві приватних котеджів, готелів, клінік, багатоповерхових житлових будівель і споруд промислового характеру.

Фірма Сараrоl завоювала лідируюче місце серед будівельників, які цінують надійність, якість і стабільність, в поєднанні з комплексною технічною підтримкою по всій території Україні. Пріоритетом нашої стратегії є постійне Прагнення виправдовувати довіру клієнтів.