Компанія «Хардекс», що входить до групи підприємств KAEM, вже більше 18 років займається розробкою, виробництвом і дистрибуцією малярного інструменту, спеціалізуючись на роботі з торговельними мережами, супермаркетами, оптовими складами, ринками, магазинами, а також з професійними будівельними організаціями і ремонтними бригадами.

На сьогоднішній день компанія володіє сучасним офісно-складським комплексом площею кілька гектарів, власним митно-ліцензійним складом, а також мережею торгових представництв та регіональних складів в багатьох країнах Східної та Західної Європи, у тому числі в Україну.

У 2007 році торгова марка HARDY і компанія «Хардекс» стали лауреатами в номінації «Еталон якості» у всеукраїнському конкурсі, що проводиться щороку Національним іміджевим центром «Суспільне визнання» спільно з Міністерством будівництва, архітектури та ЖКГ. На урочистій церемонії нагородження, що проходила у Державній резиденції, ТОВ «Хардекс» з боку профільного відомства був вручений Диплом та статуетка «Еталон якості», що підтверджують високий рівень компанії і її продукту.

Існуючи на ринку з 1991 року, компанія «Хардекс» відома як солідна і професійна, яка в бізнесі є надійним партнером. Її концепція - це створення для кожної групи споживачів індивідуального комплексної пропозиції по малярському інструменту високої якості за прийнятну ціну.

Продукція

Малярський інструмент марки HARDY - це бездоганна якість продукції, обумовлене багаторічним досвідом її виробництва, сучасна яскрава упаковка, унікальний спосіб презентації товару на торгових стелажах, не має аналогів на ринку, і при цьому - лояльна ціна на товар, що робить його доступним широкому колу покупців.

Завдяки застосуванню унікальної запатентованої системи колірної ідентифікації продукції із застосування, самостійний, безпомилковий вибір кінцевим споживачем необхідного малярного інструменту ставати простій і доступній завданням, що не вимагає будь-яких сторонніх консультацій.

Продукція HARDY створена з думкою про швидко мінливих і постійно зростаючих потребах кожної групи клієнтів. В асортименті HARDY представлено відразу декілька товарних ліній в різних цінових діапазонах, від аматорської до професійної, що дозволяє підібрати необхідний інструмент будь-якому споживачеві, незалежно від рівня його професіоналізму і фінансових можливостей.