Клей для м'яких меблів

Йоватак ®
456.24, 458.34
Стандартний каучуковий клей для склеювання деталей з поролону один з одним, а також з тканиною, металом, шкірою, деревом, Дстп і ДВП. Клей знаходиться в робочому стані 1 - 15 хвилин. Сухий залишок прим. 36 - 38%. Наноситься звичайним стаканчиковий пістолетом на обидві склеювані сторони. М'який клейовий шов.

Йоватак ® ХайСолід

457.74
Високоякісний каучуковий клей для склеювання деталей з поролону один з одним, а також з тканиною, металом, шкірою, деревом, Дстп і ДВП. Клей знаходиться в робочому стані при односторонньому нанесенні 1 - 8 хв, при двосторонньому нанесенні 1 - 20 хв. Зазвичай цей клей наносять тільки на одну сторону склеюється з пістолета - розпилювача з тиском на матеріал. Однак, можна наносити і зі звичайного стаканчиковий пістолета. Сухий залишок прим. 65%, тому незначна емісія розчинників у навколишнє середовище і невеликі витрати в порівнянні з Йоватак ® 458.34. М'який клейовий шов.

459.64
Високоякісний каучуковий клей для склеювання деталей з поролону один з одним, а також з тканиною, металом, шкірою, деревом, Дстп і ДВП. Клей призначений для двостороннього нанесення, після висихання практично не липне, знаходиться в робочому стані 1 - 15 хв. наноситься пістолетом-розпилювачем із подачею тиску на матеріал. Сухий залишок прим. 63%, тому невелика емісія розчинників у навколишнє середовище, невелика витрата. М'який клейовий шов.

Йоватак ® Супер ХайСолід


459.14
Високоякісний каучуковий клей для склеювання деталей з поролону один з одним, а також з тканиною, металом, шкірою, деревом, Дстп і ДВП. Зазвичай цей клей наносять на одну склеюється сторону. Дуже високий сухий залишок - 75%, однак, добре розпилюється пістолетом-розпилювачем з підведенням клею насосом просто з бочки. Дуже маленька емісія розчинників у навколишнє середовище. М'який клейовий шов.