Клей для облицювання плит в мембранних та вакуумних пресах

Йовапур ®

150.00
Високоякісний однокомпонентний поліуретановий дисперсійний клей з затверджувачем введеним для широкого діапазону термокашірованія у вакуумних пресах. Застосовується для плівок ПВХ, АБС, ПЕТ, а також поліолефінових матеріалів. Чудову освіту плівки, висока тепло-і водостійкість склеювання.

150.30
Високоякісний поліуретановий дисперсійний клей для широкого діапазону термокашірованія у вакуумних пресах. Застосовується для плівок ПВХ, АБС, ПЕТ, а також поліолефінових матеріалів. Для досягнення оптимальних результатів склеювання з високою тепло-і водостійкістю в дисперсію вводять 5% Йоват ® Затверджувач  195.40

150.50
Високоякісний однокомпонентний поліуретановий дисперсійний клей з затверджувачем введеним для широкого діапазону термокашірованія у вакуумних пресах. Знижена температура реактивації (60-65 ° С) в клейовому шві. Застосовується для плівок ПВХ, АБС, ПЕТ, а також поліолефінових матеріалів. Чудову освіту плівки, висока тепло-і водостійкість склеювання.

151.10
Стандартний поліуретановий клей для каширування термопластичних плівок (ПВХ) на МДФ в мембранних пресах. Застосовується з 5% Йоват ® затверджувачем 195.40. Після затвердіння відмінна тепло-і водостійкість.