Клеї-расплави для облицювання кромок

Йоватерм ®

280.30


Ненаповнені клей - розплав, що забезпечує застосування різних матеріалів різного кольору від масивної окладкі до паперово-смоляних крайок на стандартних автоматичних кромкооблицювальні верстатах, а також повільно працюючому устаткуванні і обробних центрах для прямих крайок, Софтформінга і виробництва керамічного матеріалу з попередньо нанесеним клейовим шаром. Робоча температура 180-200 ° С. Гарантує високу якість при низькій витраті клею.
281.30


Малонаповненні високоякісний клей-розплав для личкування прямолінійних крайок і крайок методом «софтформінг» масивом, шпоном, ПВХ та іншими кромочний матеріалами на високошвидкісних установках типу «Powerlines».
282.20


Для личкування крайок на повільно працюючому обладнанні при низькій робочій температурі 120 - 150 ° С кромки з ПВХ, паперу та ПЕ. Застосовується також для софтформінга з чутливими до високих температур ПВХ-крайками, а також для виробництва керамічного матеріалу з попередньо нанесеним клейовим шаром.
282.30


Для личкування прямолінійних крайок всіма видами матеріалів кромок: шпоном, ПВХ, ПЕ, АБС, а також матеріалом кромки на основі декоративного паперу, просоченою смолами на низькошвидкісних і ручних кромкооблицювальні верстатах. Застосовується для виготовлення керамічного матеріалу з попередньо нанесеним шаром клею. Робоча температура 150 - 180 ° C.
282.70

Для личкування прямолінійних крайок всіма видами матеріалів кромок: ПВХ, ПЕ, АБС, шпоном і просоченої смолами декоративного паперу, на низькошвидкісних кромкооблицювальні верстатах при швидкості подачі від 8 до 30 м / хв. Робоча температура 170 - 190 ° C.

Для личкування прямолінійних крайок всіма видами матеріалів кромок: ПВХ, ПЕ, шпоном і просоченої смолами декоративного паперу, на автоматичних кромкооблицювальні верстатах при швидкості подачі від 18 до 60 м / хв.

 

286.30/31 

Ненаповнені клей-розплав для личкування прямолінійних крайок масивом, шпоном, ПВХ, ПЕ, АБС та іншими кромочний матеріалами на верстатах фірми Хольц-ХЕР. Клей поставляється у вигляді патронів прозорого і білого кольору.


   286.80/81/82/83

  Для личкування прямолінійних крайок масивом, шпоном, ПВХ та іншими кромочний матеріалами на верстатах фірми Хольц-ХЕР. Клей поставляється у вигляді патронів натурального, білого, коричневого і чорного кольору.   228.50
Для личкування прямих крайок і методом «софтформінг» на автоматичних кромкооблицювальні верстатах всіма видами матеріалів кромок: пластиком, ПВХ, ПЕ, шпоном, а також крайками з масивної деревини і просоченої смолами декоративного паперу при швидкості подачі від 18 до 60 м / хв.
   228.60
Для личкування прямих крайок на автоматичних кромкооблицювальні верстатах всіма видами матеріалів кромок: пластиком, ПВХ, ПЕ, шпоном, а також крайками з масивної деревини і просоченої смолами декоративного паперу при швидкості подачі від 12 до 40 м / хв.
  Йоват-ХайТерм
 ®

 

227.30
Клей - розплав на основі аморфних поліолефінів для личкування крайок на автоматичних кромкооблицювальні верстатах всіма видами матеріалів кромок, особливо для виробів, які в подальшому піддаються високим температурним навантаженням (кухонні меблі).
 
Йоватерм-реактант ®

 

606.50
оліуретановий клей-розплав для личкування крайок всіма видами матеріалів кромок, особливо для виробів, що піддаються високим і низьким температурним навантаженням, дії пари і води. Клей стійкий до дії розчинників. Наноситься на стандартних крайколичкувальних верстатах з використанням спеціального пристрою для попереднього плавлення.