Sirca SpA заснована в 1973 році і зараз займає одну з лідируючих позицій на європейському ринку покриттів для деревини. Sirca входить до групи компаній Polioli, що випускає сировину для хімічних виробництв, смоли, лакофарбові, клейові і абразивні матеріали. Компанія Sirca представляє свою продукцію на 18 регіональних складах, частка експорту становить близько 30 відсотків.

  Асортимент продукції Sirca включає всі необхідні продукти для високоякісно оздоблення меблів, дверей, вікон та інших виробів деревообробки:

- Барвники на основі розчинників і на водній основі;


- Поліуретанові (ПУ) грунти та лаки;


- Акрилові грунти і лаки;


- Поліефірні грунти;


- Нітроцелюлозні (НЦ) лаки та грунти;


- Лаки та грунти УФ сушки - водорозчинні грунти лаки. 

   В умовах все більшого дефіциту натуральної деревини колір став ключовим елементом в оздобленні меблів: м'який або агресивний, слабкий або насичений, він підпорядковується моді. Ринок вимагає більш персоналізованих продуктів. Sirca володіє всіма необхідними технологіями, щоб оперативно реагувати на кон'юнктуру ринку.

Sirca SpA використовує комп'ютеризовані індустріальні дозатори, спектрофотометри для корекції та контролю кольору. Це обладнання дозволяє організувати автоматичне виробництво упаковок продукції ємністю від 1 до 1200 кг з високою швидкістю і точністю

Sirca SpA владеет одним из самых современных производств алкидных смол, ненасыщенных полиэфиров, полиизоционатов. В тоже время, Sirca входит в группу компаний, одна из фирм которой производит специальные виды сырья для производства смол. Такая интеграция гарантирует, что Sirca выпускает на рынок высококачественную и конкурентоспособную продукцию. Постоянный контроль осуществляется как за всеми используемыми в производстве компонентами, так и за конечным продуктом. Контроль полимеризации — один из основных аспектов обеспечения постоянного качества смол, осуществляется на компьютерном оборудовании. Совершенное оборудование и приборы — важный фактор проводимых исследований, но основа основ — это человеческое творчество.

Химики, аналитики, специалисты по контролю, внедрению, цветовым гаммам работают в новейшей лаборатории Sirca. Лаборатории Sirca оснащены самым современным оборудованием для анализа и контроля качества сырья и конечного продукта. Постоянный контакт с внешним техническим персоналом помогают исследовательскому отделу немедленно реагировать на изменяющиеся требования рынка.

Сертификация качества ISO 9001:2000 — доказательство стремления Sirca предоставлять клиентам самую надежную и качественную продукцию.

   Sirca SpA пропонує цикли забарвлення «високої якості обробки», що забезпечують міцність плівки лакофарбових матеріалів, стійкість до механічного, фізичного і хімічного впливу, яким зазвичай піддається дерев'яний виріб в приміщенні.

У лабораторіях SIRCA було оцінено якість всіх циклів забарвлення, що користуються найбільшим попитом на ринку, шляхом проведення на лакованих зразках спеціальних випробувань на міцність, рекомендованих в новому варіанті італійського стандарту MU 1880 (МЕТОД 1880), складеному UNICHIM в 2005 р.

Лаковане меблі, що пройшла ці цикли забарвлення, набувають велику вартість, як якісну, так і комерційну, так як - як обумовлено в стандарті - може позначатися написом «меблі для кухні / ванною / вітальні та спальні, відповідна стандарту MU 1880, який визначає мінімальні необхідні якості лакованій поверхні дерев'яних меблів для домашнього використання в приміщенні », винесеною на етикетку або технічні та рекламні документи (технічну карту продукту).

Приділяючи особливу увагу якості виробленої продукції, фабрика SIRCA SpA виробляє продукцію тільки під торговою маркою Sirca.

Download
Sirca
Печать прайс-листа.XLS.exe
exe File 89.0 KB