Сьогодні концерн Тіккуріла входить в десятку найбільших виробників лакофарбових матеріалів в Європі. Лакофарбові матеріали виробляються концерном в 13 країнах, і практично продаються у всіх країнах світу. Власний науковий центр з експериментальними і аналітичними лабораторіями, з полігоном для натурних випробувань та колективом з вищою освітою гарантують постійність високої якості, збереження місця в авангарді в області лакофарби і стрімкий прогрес, відповідаючи вимогам часу і в майбутньому.

   Матеріали розробляються з урахуванням специфіки конкретних застосувань: елегантні покриття для віталень, безпечні і зносостійкі для дитячих, легко піддаються чищенню для кухонь, атмосферостійкі матеріали для дерев'яних і кам'яних фасадів, дахів, цоколів. Асортимент широкий і вибір кольорів - необмежений.

Тіккуріла гарантує своїм споживачам високу якість, відповідальність за свою продукцію, безпека і її екологічність. Якість як продукції, так і обслуговування концерну перевірено і підтверджено безліччю отриманих міжнародних сертифікатів:

-У 1991 році сертифіковані виробництво та продукція з міжнародного стандарту ISO 9001;- В 1994 році отримано британський екологічний сертифікат BS 7750, який потім в 1996 році був замінений сертифікатом ISO 14001. У тому ж році Тіккуріла отримала екологічний сертифікат Європейського Співтовариства, Емас - Крім охорони навколишнього середовища у своїй діяльності Тіккуріла неухильно дотримується вимог охорони здоров'я та безпеки споживачів фарби, що знаходяться в забарвлених приміщеннях людей, і самого виробничого процесу. Ці принципи закладені в програмі Тіккуріла і результати проведених заходів відображаються в щорічних екологічних звітах фірми. 

За два століття маленька маслобойка розвивалася у великий міжнародний концерн, стабільно зберігаючи позиції лідируючого виробника лакофарбових матеріалів на вітчизняному ринку. У Фінляндії Тіккуріла охоплює 60% внутрішнього ринку, а вже 75% обороту концерну створюється поза Фінляндії.